Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@ceobilisim.com

Telefon Numaramız 0 850 302 16 10

Konut Kredisi

Ana Sayfa » Krediler » Konut Kredisi

Konut Kredisinde 20 Yıllık Tecrübe

Son yıllarda müstakil ya da daire olarak ev sahibi olmak, tüm bireylerin istekleri arasında yer almaktadır. Fakat bazı maddi sıkıntılardan dolayı, pek çok birey, isteklerini karşılayamamaktadır. Bu durumlarda sizlere yardımcı olabilmek üzere, konut kredisi hizmetlerini sunmaktayız.

Bizler, kredi araştırma, geliştirme ve sunma konusunda, yıllardır engin tecrübelerimiz ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

konut kredisi

Konut kredisi nedir?

Konut kredisi, kişilerin, ev sahibi olmalarını kolaylaştıran bir sistem olarak tanımlanabilir. Elbette ki her birey, peşinat şeklinde ev sahibi olamıyor olabilir. Bu durumda, sizlere sunulan konut kredisi destekleri ile artık günümüzde ev sahibi olabilmek oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Bizi arayın biz halledelim

Elbette ki her banka, farklı faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Her ne kadar kredi alacak olsanız da, gayet normal olarak en uygun faiz oranlarından yararlanmak isteyeceksiniz. Bu konuda, sizlere verdiğimiz destekler arasında şunlar yer alıyor.

  • Konut kredisi hakkında banka ve faiz araştırması yapmak.
  • Gerekli tüm belgeleri sizlerin hazırlaması için bir liste çıkarmak.
  • Banka ve müşteri temsilcileri ile görüşerek, konut kredisi kapsamında en uygun faiz oranları ve ödeme seçeneklerinden sizleri bilgilendirmek.
  • Aylık gelir ve ödeme seçeneklerinize göre en uygun krediyi hazırlayarak, sizleri bankalara yönlendirmek.

İpotek teminatlı konut kredisi

Almak istediğiniz kredi de, her ihtimale karşı bankada da, kendini sağlama almak isteyebileceğinden dolayı, bu krediler, ipotek teminatlı olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra, alacağınız evin durumu ve adresi de alınacak kredinin miktarında değişiklik yaşatabilecektir.

Ödeme ve faiz oranları da yine sabit olmayıp, bankanın prosedürüne göre değişiklik gösterebilecektir. Fakat bu işlerle hiç zaman kaybetmeden, bizler ile iletişime geçerek, sizlerin yapacağınız tüm işlemleri üstlenebiliriz. Böylelikle, sadece bizlere vereceğiniz talimatlar ile kendinize ve evinize uygun konut kredisini alabilir ve kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

Düşük faiz oranlı ve masrafsız

Kredi çekilirken dikkat edilenler arasında her zaman düşük faiz ve dosya masrafının olmamasıdır. Bu konuda sizlere yardımcı olarak, tüm banka araştırmalarını gerçekleştirmekteyiz. En uygun ve düşük faiz oranlarını sizlere sunarak, mümkün olduğunca, dosya masrafı almayan bankalar tarafından araştırmaları gerçekleştiriyoruz. Böylelikle sizler de kredi alma işlemlerinizi daha ekonomik bir şekilde, zamandan tasarruf ederek kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Detaylı bilgiler için bizler ile iletişime geçerek, artık konut kredisi alırken çektiğiniz sıkıntılardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Kredi hesaplama, ödeme seçenekleri ve maliyetler için bir danışman her zaman sizlere yardımcı olacaktır.

Hayalinizdeki yuvanıza kavuşabilmeniz için exper değerinin %100’üne, hiç peşinatsız en düşük faiz oranıyla, 120 aydan 180 aya kadar vade seçenekleri ile emsalsiz fırsatlar sağlıyoruz.