Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@ceobilisim.com

Telefon Numaramız 0 850 302 16 10

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Durusu Finans LTD.ŞTİ. olarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve kredi ihtiyaçlarını gerçekleştirmek amacı ile 2000 yılından beri hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda yap sat yöntemi uygulayarak, ürettiğimiz konutlarla çok sayıda aileyi ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız. 2010 yılında ise, kredi danışmanlığı sektörüne girerek, vatandaşlarımızın kredi ihtiyaçlarına en hızlı ve uygun koşullarda ulaşmalarını sağlamaktayız.

Ne Yapıyoruz?

Kredi sektöründe tamamen deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşan kadromuzla, müşterilerimize sorunsuz ve bütçelerine uygun faiz ve taksitlerle krediye ulaşma konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Firmamızın gerçekleştirdiği tüm hizmetler yasalar çerçevesinde BDDK’nın yayınladığı 5 Kasım 2011 de yayınlandığı 28106 sayılı Destek Hizmetlerinin Sağlanması ile ilgili, gerekli tüm belge ve ticaret sicil kayıtlarına sahip bulunmaktayız.

Firma olarak öncelikle müşterilerimizin ihtiyaç ve ödeme imkânlarını öğrenerek, sektörde bulunan tüm bankaların kredi verme koşullarını analiz ediyoruz. Deneyimli kredi tahsis uzmanlarımızın yaptığı analizlerin sonuçlarını müşterilerimize sunarak, onaylarını almaya müteakip kredi başvurusu için, ilgili bankadan randevu alıyoruz.

Müşterilerimiz başvuru için gerekli evrakların hazırlanması konusunda da yardımcı oluyoruz. Müşterilerimiz, bu konular için vakit kaybetmeden, sadece randevu saatinde bankaya giderek kredi başvurularını yapıyor ve sorunsuz olarak talep ettikleri kredileri kullanabiliyorlar.

Diğer Hususlar

Firma olarak, bankaların verdiği bireysel (ihtiyaç, emekli, konut ve taşıt gibi) ve ticari (esnaf destek gibi) olmak üzere tüm kredi türleri için hizmet vermekteyiz.

Kredi ihtiyacı olan müşterilerimizin, sitemizdeki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup bize iletmeleri yeterli olmaktadır. Form elimize geçtikten sonra, kredi başvuru randevusu alana kadar, tüm araştırma ve görüşmeleri sizin adınıza yapmaktayız.

Müşterilerimiz, işlemlerimizi tamamladıktan sonra, başvurularını ilgili bankaya online olarak da yapabilmektedir. Bankalarla müşterilerimiz arasında kurduğumuz sağlam ve yasal köprü sayesinde, istenilen krediye ulaşmak en kısa sürede ve en uygun şartlarla olmaktadır.

  • Son Eklenenler