Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@ceobilisim.com

Telefon Numaramız 0 850 302 16 10

Esnaf Destek Kredisi

Ana Sayfa » Diğer » Esnaf Destek Kredisi

esnaf-destek-kredisi

Günümüz ekonomik şartlarında bankalar tarafından sunulan kredilere ihtiyaç duyan farklı meslek grupları bulunuyor. Çeşitli ihtiyaçlar nedeniyle banka kredilerine başvuru yapan işletmelerin bilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Kredi ürünlerine en çok ihtiyaç duyan meslek grupları arasında yer alan esnafların başvurabileceği farklı banka kredileri öne çıkıyor. Banka kredileri hakkında bilgi almak isteyen esnaflara uzmanlarımız tarafından hizmetler veriliyor. İşletmelerin farklı alanlarda ayrıntılı bilgi sahibi olması için gerekli olan tüm bilgilendirmeler yapılıyor.

Firmanız ile yakından ilgilenilerek esnaf destek kredisi başvuruları ve geri ödemeler hakkındaki ayrıntılar üzerine çalışmalar yapıyoruz. Hem 1 milyon lira ve üzerindeki ticari kredi limitleri için hem de 1 milyon liranın altındaki ticari limitler için bilgilendirme hizmetleri veriyoruz. Kredi hizmetleri sayesinde farklı dönemlerde kolay bir şekilde kredi almak mümkün olabiliyor. Özel krediler hakkındaki tüm gelişmelere yer veriliyor.

Kredi çekme hayali olan esnafların hayallerine kısa bir şekilde ulaşması için profesyonel destek vererek esnafımız ile banka arasında güven köprüsü olmaya devam ediyoruz. Kobilerin başvurabileceği krediler hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri başvuru formu doldurup ya da bizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Son Eklenenler