Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@ceobilisim.com

Telefon Numaramız 0 850 302 16 10

Bireysel İhtiyaç Kredisi

Ana Sayfa » Krediler » Bireysel İhtiyaç Kredisi

Acil İhtiyaç Kredisi Almanın Kolay Yolu ”Durusu Finans LTD.ŞTİ.”

                Günümüz yaşantısında, bazı durumlarda, maddi sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Elbette ki düzenli bir ödeme planı oluşturmak ve maddi sıkıntılardan kurtulmak oldukça önemlidir. Bankaların, müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi desteği, bu sayede, en fazla yardımcı olan seçeneklerden bir tanesidir. Elbette ki her bankanın kendine göre bir prosedürü, faiz ve ödeme seçeneği bulunmasından dolayı, sağlam bir araştırma yapmak ve bu yönde ilerlemek gerekmektedir.

Sizlere yardımcı olalım

Eğer ki ihtiyaç kredisine ihtiyacınız var ve tüm bankalar hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz, bizler aracılığı ile tüm işlemlerin sıkıcılığından kurtulabilirsiniz. Bizler ile iletişime geçmenizden sonra, ihtiyaç kredisi kapsamında tüm araştırmaları üstleniyor ve en uygun faiz oranları ve dosya masrafları ile ortaya çıkardığımız kredi seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Böylelikle, hem sıkıcı banka işlemlerinden kurtulmuş oluyor hem de daha ekonomik bir kredi çekme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bankalar ve vatandaşlarımız arasında bir köprü olarak, uygun faiz oranları ile yüksek limitli krediler almanız konusunda yardımcı oluyoruz. Amacımız NAKİT ihtiyaçlarınızın HIZLI ve güvenilir olarak sağlanmasıdır.  

Tüm ihtiyaçlarınız için

Bahsettiğimiz bu kredi seçeneği, bayram, tatil ya da diğer giderlerinizi karşılayabilmeniz için sizlere yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra, kredi kartlarınızın birikmiş ödemelerini tek bir hamlede kapatarak, uygun faiz ve taksit seçenekleri ile ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman birden fazla karta ödeme yaparak, faiz ve kullanım ücretlerini ödemek yerine, ihtiyaç kredisi kullanarak, tek bir bankaya ödeme yapmak daha mantıklı olacaktır.

Ne kadar kredi alabilirim?

Genel olarak müşterilerin sordukları sorular arasında, kredi limitlerinin ne kadar olduğudur. Biliyorsunuz ki kredi limitleri, daha önce kredi kartlarının ödeme planları ve düzenlerine göre ya da aylık net gelirinize göre değişiklik göstermektedir. Elbette ki ödeme düzeni olmayan bireylerin, bankalardan kredi alabilmesi bazı durumlarda mümkün olmamaktadır. Bu konuda sizler için tüm araştırmaları yaparak, sizlerin ödeyebileceği şekilde taksit seçenekleri oluşturabilir ve tüm bu işlemleri bankalar ile görüşerek, gerçekleştirebiliriz.

Uygun vade seçenekleri

Kredi çekmek her ne kadar bizler sayesinde kolay bir hale gelse de, önemli olan, kredi aldıktan sonra ödemelerin düzgün olmasıdır. İhtiyaç kredisini ayarladığımız kişilerin, ödeme planlarını, kendilerine uygun şekilde gerçekleştirerek, yardımcı olabilmekteyiz. Genel olarak 36 ay vade olarak kredi seçenekleri sunulsa da, bazı durumlarda 60 ay vade seçenekleri bile sizlerin yardımınızda olacaktır. Böylelikle aylık ödeme miktarlarınızda oldukça düşük olacağından dolayı, sıkıntılı dönemlerden kurtulabileceksiniz.